Yukarı
×

Hizmetler

Anasayfa Hizmetler

HİZMETLER | ARMA TENTE & BRANDA

Firmamız 2008 yılında Tente ve Cam Sistemleri yapmak üzere kurulmuş olup çok sayıda proje yapımında tecrübesini kanıtlamıştır.

BİZE ULAŞIN
BioClimatic

BioClimatic

Yazın evin bahçesinde eğlenebilir, koşabilir, yürüyebilir, toprakla iç içe olabilirsiniz. Kış geldiğinde, soğuk ve yağışlı hava koşulları bu tür fırsatları sınırlayabilir. Kış geldiğinde insanların sert hava koşullarından etkilenmemesi için geliştirilen kış bahçesi modelleri, müşterilerin yazın olduğu kadar kışın da temiz bir ortamda ve açık havada vakit geçirmelerini sağlıyor.

Evin bitişiğindeki kış bahçesi, bahçenin bir bölümüne yapılmıştır. Dışarıdaki havalardan etkilenmeyecek şekilde inşa edilen bu bahçe, bulunduğu ortama göre şekilleniyor. İstediğiniz modelin yapıldığı yapı sayesinde istediğiniz gibi yapmak mümkün olacak. birçok aktivite.

Kış bahçesi ile arkadaşlarınızla vakit geçirebilecek, ailenizle birlikte oturabileceksiniz. Kışın dışarıda yemek yemenin bile mümkün olduğu bu alan sayesinde dışarıda yemek yemenin keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Çocuklarınız bu alanda oyun oynayabilecek, büyükler oturup sohbet edebilecek ve daha fazlası bu geniş alanda yapılabilecek.

Kış bahçesinin bazı özelliklerinden bahsetmek gerekirse kış bahçesi ısı yalıtımı sağlar. Bu, kışın soğuk günlerinden koruma sağlar. Kapalı ev ortamından bunalanlar için geliştirilen kış bahçesinin bir diğer özelliği de ağırlıklı olarak cam bir yapı olması. Bu, yağmur, kar veya soğuk havadan bağımsız olarak açık havada her zaman manzaranın tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Uygun fiyat güvencesi ile sunulan ürünlerde genellikle PVC malzeme kullanılmaktadır. Kış bahçesinin bir diğer özelliği de binaya bitişik olarak inşa edilmiş olmasıdır. Bu sayede ev halkı binadan çıkarken doğrudan kış bahçesine ulaşır. Zemin kattaki kış bahçeleri için de bahçeye bir kapı yapılmıştır. Bu da bahçeli eve girmeyi kolaylaştırır.

DAHA FAZLA

RoolingRoof

Mevsimsel değişiklikleri kolaylaştıran, mekanlara dinamik ve estetik bir hava katan tente sistemleri ile kusursuz bir geçiş yapın. Onlarca farklı model ve yüzlerce tasarım arasından dilediğinizi seçin. Bireysel veya kurumsal olarak dekoratif ve fonksiyonel mekanlar yaratın. Tente üretimi ve tente modelleri iki alt başlığa ayrılmaktadır. Manuel kontrole izin veren tente modelleri ile otomatik kullanıma izin veren tente modelleri arasındaki farklar görünüm, kullanım kolaylığı ve fiyat açısından farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı ürünler ve basit çözümler arayan kullanıcılarımıza genellikle manuel sistemleri öneriyoruz. Daha komplike, mekanınızın genel konseptine uyum sağlayacak ve güzel bir görünüm katacak tente çözümleri arıyorsanız otomatik tenteler sizin için doğru seçim olacaktır. Daha fazla vakit kaybetmeden uzman kadromuzla iletişime geçin. En benzersiz modelleri ve en iyi fiyatları keşfedin.

DAHA FAZLA
RoolingRoof
Pergola Tente

Pergola Tente

Tente modelleri arasından en estetik çözümler olarak kabul edilen pergola tente modellerimiz ile tanışmaya ne dersiniz? Mekanınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak, estetik, işlevsel çözümler sayesinde kusursuz dış mekanlar yaratmaya başlayın. Pergola sistemler diğer bir adıyla raylı sistemler olarak kabul edilmektedir. Uzaktan kumanda yardımıyla çalışır; gölgelik, kötü hava koşullardan korunma konusunda etkin bir şekilde rol oynar. Üstelik sadece belirli bir alanı havalandırma, kapatma, tüm alanları açma, kapama gibi özellikleri sayesinde sizlere tam bir özgürlük sunar. Kumanda yardımıyla hareketli, sabit alanları belirleyebilir; dilediğiniz zaman dilediğiniz bölgeyi açarak temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Pergola sistemi tamamen kapalı tutarak; sıcak ortamlar yaratabilirsiniz. Tamamen otomatik olan pergola tente çözümlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun, tasarım harikası ürünlerdir. Daha detaylı bilgi almak için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

DAHA FAZLA

Mafsallı Tente

Mevsimler sebebiyle havalar ne seviyede olursa olsun insanlar dışarıda zaman geçirmek isterler. Bazen kar ve yağmur bazen de güneş ışınları insanların dışarıda zaman geçirmesini engelleyen etmenle olmaktadır. Olumsuz etmenlere rağmen dışarıda oturarak sevdikleri ile sohbet etmek isteyen kişiler tenteler ile korunana alanlara giderler. İşyerleri ve evlerde uygulanan tente sistemleri ile birlikte hava koşulları ne olursa olsun dış ortamda durulabilmektedir.

Tenteler kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılırken mafsallı tente de bunlardan bir tanesidir. Belirli bir kısma sabitlenen bu tenteler, açılırken çift taraflı bir kol sistemi ile açılır. Tentenin özel kumaşı, açılan bu iki kol arasında kullanılmaktadır. Çok şık ve güvenli bir tente modeli olduğundan insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

DAHA FAZLA
Mafsallı Tente
Kasetli Tente

Kasetli Tente

Açık alanlarda, kış aylarında yağmur ve kar sularından, yaz aylarında ise güneş ışınlarından korunmak sağlığımız için çok büyük önem taşır. Uzun vakitler geçirilen alanların tamamı bu sebepten ötürü koruma altına alınmaktadır. Korunma işlemleri geçmiş dönemlerde şemsiyeler ile gerçekleşirken günümüzde tentelerin kullanımı tercih edilir. Çok daha modern bir görünüm sunan tenteler bunun dışında da avantaj barındırmaktadır.

Tente denildiğinde herkesin aklına farklı ürünler gelebilir. Bunun en büyük sebebi tentelerin kendi içerisinde birçok farklı gruba ayrılmasıdır. İşletmeler ya da evler için tercih edilecek olan tenteler arasında kasetli tente insanların en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından kusursuz bir şekilde üretilen bu tente modeli kullanıcılarına çok sayıda avantaj sunmaktadır.

DAHA FAZLA

Wintent Tente

Wintent, geniş uygulama alanına sahip, estetik ve konforlu gölgelendirme sağlayan bir tente modelidir. Ev ve işyerleri en yaygın kullanım alanları olmak üzere geniş bir kullanım yelpazesi vardır.

DAHA FAZLA
Wintent Tente
Zip Perde

Zip Perde

Zip perde diğer adıyla fermuarlı perde motorlu perde sistemidir. Pergola sistemlerinde kapalı alanlar elde edilmesi için kullanılır. Giyotin cam veya katlanır cam gibi mekanizmalara alternatif olarak kullanılır.

 

DAHA FAZLA

Karpuz Tente

Karpuz tente sistemi, ilk bakışta karpuz şeklini ve dilimlerini andırdığından karpuz tente adını almıştır. Oldukça şık bir tente sistemidir. 

DAHA FAZLA
Karpuz Tente
Körüklü Tente

Körüklü Tente

Profesyonel, hesaplı çözümler arayanlar için dış mekanlarda en iyi tercih yıllardır körüklü tente modelleri olarak bilinmektedir. Dekoratif, eşsiz görünümüyle kötü hava koşullarına üstün koruma sağlar. Manuel olan bu sistemler kapatıldığında ufak yer kaplayarak; dış mekanların doğal görünümünü korurken, açıldığında estetik bir güzellik sağlar. Üstün kumaş teknolojisi, kaliteli demir profili yardımıyla yazın, kışın tüm kötü hava koşullarına karşın sizleri korur. Yüksek kalite standartlarına sahiptir; bu sayede uzun zamanlar boyunca gönül rahatlığı ile kurtulabilirsiniz. Deformasyon, renk solması ile karşılamazsınız. Üstelik uzman kadromuz seçtiğiniz modele bağlı olarak sizlere özgün tasarımlar sunuyor. Yapılarınıza değer kazandıracak, genel dekorasyon stili ile uyum sağlayacak bir çözüm arıyorsanız körüklü tente modelleri doğru tercih olacaktır.

DAHA FAZLA

Giyotin Cam

Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen cam sistemleri, dikeyde hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir. Bu sistemler tamamen açık hale geldiğinde, bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalır. Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol edilebilen bir camlama sistemi gibi çalışır.

DAHA FAZLA
Giyotin Cam
Tavan Zipi

Tavan Zipi

Tavan zip perdesi, mekanlarınızı güneşin uv ışınlarından korur ve gölge olmasını sağlar. Doğal afetlere karşı dayanıklı olan ürünümüz rüzgar dayanıklılık garantisine sahiptir. 

DAHA FAZLA

Sürgülü Cam

Sürgülü Cam Sistemleri, ev, iş yerleri ve diğer mekanlarda estetik görünümü ve işlevselliği ile sıkça tercih edilen cam sistemlerindendir.

DAHA FAZLA
Sürgülü Cam
Katlanır Cam

Katlanır Cam

Katlanır cam balkon, temperli cam kanatların sürülerek birbiri üstüne katlandığı sisteme verilen addır. İlk defa Finlandiya’da icat edilen sistem hızla tüm dünyaya yayılmıştır ve yayılmaktadır.Katlanır cam balkon, temperli cam kanatların sürülerek birbiri üstüne katlandığı sisteme verilen addır. İlk defa Finlandiya’da icat edilen sistem hızla tüm dünyaya yayılmıştır ve yayılmaktadır.

DAHA FAZLA

Sabit Pergola

Pergola sisteminin çalışması için kendi içerisinde gönyede olaması gerekir. Eğer alanımız buna elverişli değilse SABİT PERGOLA bu alanlar için sunduğumuz seçeneklerin başında gelmektedir.

DAHA FAZLA
Sabit Pergola
UYGULAMA İNDİR ÇOK YAKINDA

Fiyat Sorgulama Uygulaması
ArmaAPPS

Kolayca ve hızlı fiyat sorgula- Projeni ilet -Bilgi Al

Aklınızda Bir Proje Mi Var ?

Talep Formu